KDV’den istisna olan teslim ve hizmetlerde tevkifat söz konusu olmaz... Fatura düzenleme ve amortisman ayırma sınırı 2017 yılı için 900-TL'dir ... İndirimli orana tabi işlemlerden doğan KDV iade taleplerinde iade konusu yapılamayacak kısım 2017 yılı için 21.400-TL.dir ... Gelir Vergisinden istisna kıdem tazminatı tavanı 01.07.2017-31.12.2017 döneminde 4.732,48-TL.dir ... Hizmet süresi ne olursa olsun 18 yaşından küçük 50 yaşından büyük işçilerin yıllık izin hakları 20 gündür...
TMS/TFRS   |   SPK Mevzuatı   |   Vergi Mevzuatı   |   SGK Mevzuatı 
Güvenlik İlkeleri
Kredi kart bilgileriniz , www.mizanturk.com.tr sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 128 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

www.mizanturk.com.tr alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. , www.mizanturk.com.tr sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

www.mizanturk.com.tr alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı www.mizanturk.com.tr sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

www.mizanturk.com.tr sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. www.mizanturk.com.tr tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

www.mizanturk.com.tr sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir. www.mizanturk.com.tr sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.